Склад:
Корінь кульбаби, трава ортосифона (шкарпетковий чай), корінь стальники, трава спориша, корінь марени фарбильної, лопуха; кукурудзяні рильця, кошики артишоку.
У сучасному світі з провідною парадигмою загального харчового споживання, достатком фастфудів і екологічною сполукою, що погіршується, збільшується кількість патологій, пов'язаних із порушенням мінерального обміну в організмі. Захворювання з дисбалансом сольового обміну постійно прогресують і «молодіють». Важливість збалансованого обміну солей в організмі незаперечна. Солі та їхні іони активно беруть участь у всіх типах обміну речовин і підтримують гомеостаз і протікання фізіологічних процесів. Іони солей беруть участь у регуляції розподілу всередині та міжклітинної рідини, підтриманні кислотно-лужної рівноваги, функціонуванні нервових клітин, м'язової роботи.
У разі порушення сольового обміну змінюється баланс між надходженням і виведенням солей, що проявляється сольовими відкладеннями в нирках, жовчному міхурі, сечовивідних і жовчовивідних шляхах, у суглобах і хребті.
сечокам'яна хвороба — поширене захворювання, частота якого зростає. До нефролітіазу призводять безліч причин, які сприяють випаданню кристалів солей, утворюючи основна ланка камені. Неабияку роль в утворенні солей відіграють запальні процеси, порушення ниркового кровотоку, Інфекційні чинники, кислотність біохімічного складу сечі. Всі ці зміни можуть відбивати загальні порушення метаболізму або бути наслідком ниркової патології.
Розлад регуляції обміну солей (кальцію, оксалатів, уратів та ін.) становить основу сечових каменів. Найчастіше трапляються оксалатні, зворотні, фосфатні, рідше цистинові камені.
Порушуванням обміну сечової кислоти та відкладенням її солей у суглобах характеризується подагра із запальними процесами, деформацією суглобів і вираженим больовим синдромом.
Такі ж порушення обмінного характеру лежать в основі жовчокам'яної хвороби. Зміна співвідношення жовчних кислот і холестерину, порушення пасажу жовчі внаслідок інфекційних і паразитарних чинників, метаболічних і функціональних розладів жовчовидільної системи призводить до хронічного холециститу, який супроводжується запальними процесами. У разі порушення крихкої рівноваги, посилюється утворення холестерину, зменшується продукція жовчних кислот, що забезпечують його розчинність. Це призводить до формування жовчних каменів.
З відкладеннями солей у суглобах і хребті пов'язана одна з головних причин, а саме порушення сольового обміну, прояв якого є обмеження рухливості, хрумкість, біль у спокої та русі, деформація, кісткові розростання у формі «шипів» і «шпор» у суглобах.
Значення водно-сольового обміну воістину велике: він забезпечує злагоджену роботу всіх органів і систем, засвоєння корисних для організму речовин, виводить продукти розпаду, бере участь у процесах побудови клітини і тканин.
Профілактика таких обмінних порушень містить дієтотерапію, дотримання водного режиму і, звісно, фітотерапію. Рослинні комплекси дають гарний ефект під час початкових етапів таких патологій, а також використовуються в терапевтичних лікувальних програмах на різних стадіях захворювання. Крім того, рослинні засоби можуть посилювати ефект основних лікарських засобів, зменшувати їх побічні явища.
Реабілітаційні заходи для корекції сольового обміну передбачають комплексний підхід і використання лікарських трав із заслуженим лікувальним досвідом роботи в цьому напрямку.
Пріоритетність фітотерапії зумовлена багатогранністю впливу на всі ланки обмінного ланцюга, її практичною нешкідливістю у разі тривалого застосування й ефективністю участі в регуляції порушених обмінних процесів, а також запобігання захворюванням нирок, жовчного міхура, суглобів і хребта.
«Солінорм — Коректор сольового обміну» спрямований на відновлення балансу мінерального обміну речовин. Оптимальний лікувальний ефект формули досягається завдяки поєднанню специфічних дій інгредієнтів, що входять до складу, які коригують процеси надходження та виведення солей гармонійно покращують функції печінки та нирок, головних учасників, що відповідають за обмінні процеси, знижують ризик утворення та відкладення солей у жовчі- і сечовивідних шляхах, нирках, жовчному міхурі, суглобах і хребті.
Чинить протизапальну, спазмолітичну, сечогінну, м'яку жарознижувальну дію, комплекс сприяє клітинній регенерації ушкоджень, полегшує клінічні прояви захворювання, пов'язані з відкладенням солей, уповільнює прогресування патологічних процесів.
Фітотерапевтичні властивості та дія інгредієнтів, що входять до складу
Одуванчик — найкращий засіб у разі тривалих порушень обмінних процесів. Медицина відносить його до антидискразичних рослин, здатних надати допомогу у разі хронічних хвороб обміну речовин із тенденцією до різних ускладнень. Покращуючи жовчовиділення, посилюючи діуріз, нормалізуючи процеси обміну, кульбаба запускає механізми сприятливого впливу на сполучну тканину. Ефективний у разі хронічних дегенеративних суглобових патологій, покращує рухливість суглобів, знижує ризик загострень. Рекомендований у разі жовчокам'яної сечокам'яної хвороби як ефективний засіб виведення солей і речовин, що утворюють відкладення в вразливих органах.
Ортосифон (почечный чай) — поєднання м'якого діуретаичного та спазмолітичного ефектів зумовлює виведення з організму хлоридів, сечовини та сечової кислоти. Ортосифон сприяє зменшенню болів, кількості слизу та лейкоцитів у жовчі. Трава ниркового чаю використовується в терапії захворювань нирок, жовчного міхура, зокрема у разі нирковокам'яної та жовчокам'яної хвороби. Особливо заслуговує на увагу застосування ортосифона в комплексі медичних заходів під час подагри.
Стальник — визнаний медициною офіційний проносний засіб із сечогінною дією. Перешкоджає утворенню каменів у ниркових лоханках і розвитку запалень. Містить ізофлавоноїди та ефірні олії, що надають акваретичну дію (терапія промивання). В поєднання з мареною фарбованою, активізує виведення сечової кислоти, послаблює больові відчуття.
Б'яска (гірець пташиний) — є основним компонентом терапії у разі патологій, пов'язаних із затримкою в організмі токсичних продуктів обміну. Трава споришу популярна в медицині як надійний сечогінний засіб із вазопротективними можливостями (нормалізує судинну проникність). Має детоксикаційні властивості, підтримує механізми гомеостазу, мобілізації антитоксичних і захисних реакцій. Як концентратор природного кремнію, бере участь у регуляції обмінних процесів, синтезі білка колагену, забезпечує міцність і еластичність сполучної й епітеліальної тканини.
Марена фарбувальна — у цієї рослини вірогідна ефективність розчинення кальцієво-оксалатних, кальцієво-фосфатних і уратних каменів. Марена розм'якшує й руйнує сольові відкладення в нирках і сечовивідних шляхах, має спазмолітичну, потогінну, зв'язувальну, сечогінну, проносну дію. Офіційна медицина рекомендує марену як ефективний діуретик і спазмолітик під час сольових відкладень у нирках і суглобах.
У комплексі з кульбаби зменшує спазми, болі, запобігає розвитку жовчокам'яної хвороби.
Лопух — універсальна рослина для корекції всіх типів обміну. Нормалізує мінеральний і вуглеводний обмін, сприяє регенерації пошкоджень клітин і сполучної тканини, зменшує процеси запалення, перешкоджає утворенню оксалатних і фосфатних каменів. Як гепатопротектор, запобігає патологічним порушенням у печінці, розвитку жовчнокам'яної хвороби.
Кукурудзяні рильця — збільшують секрецію жовчі, зменшуючи в ній кількість щільного осаду, знижують її в'язкість, питома вага, а також вміст білірубіну. Сприяють виведенню каменів і перешкоджають їх утворенню. Кукурудзяні ривці — визнаний засіб у разі порушень сольового обміну, для розчинення каменів у нирках, у разі суглобових і ревматичних захворювань, для заспокоєння болів у разі хронічного циститу та жовчокам'яної хвороби.
Артишок — дієтичний продукт із вмістом цинарину та вітамінів. Цинарин чинить жовчогінний, антигепатотоксичний, сечогінний ефект, покращує метаболічну функцію печінки. Як потужний гепатопротектор активізує й відновлює роботу гепатоцитів, позитивно впливає на обмін і метаболізм ліпідів, холестерину, покращуючи антитоксичну функцію печінки. Завдяки холеретичному ефекту збільшує обсяг виділеної жовчі, сприяє зниженню рівня азотовмісних речовин, холестерину в крові. Артишок вважається надійним засобом у разі жовчокам'яної хвороби, захворювань нирок, атеросклерозу.
Показання до застосування:Рекомендується як загальнозміцнювальний засіб профілактики порушень мінерального обміну, у разі підвищеного ризику камені і відкладення солей, , а також до раціону у разі таких станів і захворювань:
- захворювання суглобів і хребта (артрити, артрози, остеохондроз, подагра);
- порушення функції нирок і сечовивідних шляхів (почіковокам'яна хвороба, сечокам'яна хвороба, цистити, пієлонефрит);
- порушення функції печінки (жовчокам'яна хвороба);
- порушення сольового обміну (оксалурія, уратурія);
- сечокислювальний діатез;
- обмінні порушення в передміхуровій залозі (калькульозний простатит).
Основні | |
---|---|
Форма випуску | Таблетки |
Виробник | ДаникаФарм |
Кількість в упаковці | 90 шт. |
Вага | 36 г |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 90 ₴