Мака, Мака Перуанська, Перуанський женьшень — рослина, яка росте в центральному Перу на висоті понад 4000 метрів над рівнем моря в горах Андах, витримуючи інтенсивне сонячне світло, холод, умови високогірних районів (під час вирощування рослини в інших регіонах вона не плодоносить і не дає коренеплодів). Перші згадки про вирощування цієї унікальної рослини трапляються в летісях цивілізації інків, вік яких понад 5000 років.
Інки традиційно використовували корінь маки перуанської в їжу під час різних обрядів і особливих випадків. Коріння маки використовувалися інками замість грошей у повсякденних і військових цілях. Посильні та кур'єри в імперії Інків, яким потрібно було швидко долати великі відстані, спеціально отримували коріння цієї рослини з рук царя. У авторитетному науковому виданні «Herbal propionates in Europe»остається, що мака повністю розкриває потенціал продукту, інки називали її «над-їдою».
У сучасному Перу та Південній Америці їстівні корені маки перуанської досі широко вживають у їжу. Вважається, що мака перуанська збільшує силу, витривалість, підсилює статевий потяг, як у чоловіків, так і в жінок.
Клінічні дослідження доктора медичних наук Хуго Маласпіна (Лима, Перу), проведені впродовж декількох десятиліть показують, що вживання в їжу коріння маки перуанської неабияк посилюють фізичну та сексуальну активність у літніх людей.
Терапевт із Чикаго, президент Американського Колекція сприяння медицині, Гаррі П. Гордон називає Мак перуанську «натуральну відповідь Віагре».
Перуанський лікар, доктор медичних наук, декан медичного факультету в Національному університеті Перу, Агуїла Кальдерон стверджує, що внаслідок численних досліджень доведено позитивний вплив коренеплодів маки перуанської під час чоловічої імпотенції, еректильної дисфункції, втоми, у разі симптомів жіночої менопаузи.
Доктор Глорія Чакон-де-Повіч, досліджує препарати коренів маки перуанської з 60-х років 20 століття й стверджує, що екстракт і порошок маки чинить стимулювальну дію на гіпофіз і сприяє зниженню симптомів (приливи жару, хворобливість молочних залоз, безсоння, перепади настрою, остеопороз тощо) під час менопаузи в жінок і може бути використана як замісна терапія під час менопаузи, водночас мака не містить гормонів.
Склад продукту: екстракт маки перуанської, екстракт коренів і кореневищ аїра, вітаміни А, С, Е, PP, мікроелементи цинк і селен.
Наукові та клінічні дослідження, проведені впродовж останнього десятиліття в Європі, Латинській і Північній Америці, доводять такі властивості екстракту маки перуанської:
- Поліпшення якості життя.
- Поліпшення фізичних і статевих можливостей чоловіків і жінок.
- Посилення захисних функцій організму.
- Підсилює життєву енергію та витривалість, має тонізувальну та м'яку анаболічну дію, знижує симптоми хронічної втоми, рекомендується як натуральна альтернатива синтетичним анаболічним стероїдам;
- Сприяє нормалізації гормонального балансу в чоловіків і жінок, покращує функцію підшлункової, щитоподібної та надниркових залоз;
- Сприяє розв'язанню проблеми чоловічого безпліддя, підвищує якість і збільшує рухливість сперматозоїдів;
- Може застосовуватися під час жіночого безпліддя (приймання маки в першій половині менструального циклу в жінок діторідного віку показало збільшення домінантних фолікулів у розмірі);
- Є афродизіаком, підвищує потенцію в чоловіків і лібідо в жінок, сприяє посиленню статевого потягу та гостроти відчуттів під час статевого акту серед представників обох статей, маку називають «природною віагрою», а шотландські дослідники називають мака "жіночою віагрою";
- позитивно впливає на роботу серцевого м'яза, сприяє поліпшенню функції серцево-судинної системи
- позитивно впливає на функцію передміхурової залози та сприяє відновленню функції сечовидільної системи під час аденоми простати;
- пом'якшує ефект менопаузи та розладів нервової системи, пов'язаних із ПМС у жінок, сприяє зниженню ризику остеопорозу, який використовується як замінник гормональної терапії;
- сприяє зв'язуванню та виведенню з організму токсинів і канцерогенів;
- сприяє підтриманню імунної системи, має виражені адаптаційні властивості, загальнозміцнювальну дію, антиоксидантну активність;
- нормалізує функцію вегетативної нервової системи, сприяє профілактиці депресії та поліпшенню стану водночас захворювання;
- є найбагатшим джерелом амінокислот (містить 19 амінокислот), фітонутрієнтів, жирних кислот, вітамінів, мікро-і макроелементів.
За даними наукових досліджень, жодних негативних побічних ефектів під час приймання маки перуанської не зареєстровано. Мака не викликає звикання.
Курс вживання: по 1 капсулі тричі на день упродовж місяця. Курс приймання рекомендується повторювати двічі-тричі на рік.
Основні | |
---|---|
Форма випуску | Капсули |
Кількість в упаковці | 60 шт. |
Вага | 30 г |
Країна виробник | Україна |
Користувацькі характеристики | |
Виробник | Родовід |
- Ціна: 180 ₴