Склад: трава кипрея (іван-чая), квітковий пилок, пагони омели, трава дурник, листя лесини/пліди каштана, трава хвоща, корінь кропиви/плід Пальми Сабаль (екстракт).
Значення для організму
Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (розростання залізної тканини простати) визначається вже віком 35-40 років; після 50 років аденома простати трапляється практично в кожного другого чоловіка, а у 80-річному віці діагностується в дев'яти з десяти чоловіків. Тому, правильно обрана тактика профілактики та лікування аденоми передміхурової залози, допоможе забезпечити якість життя, поліпшити функцію простати, знизити ризик злоякісного переродження пухлини, зберегти потенцію та репродуктивне довголіття.
В останні роки методи комплексного лікування аденоми простати препаратами з рослин впевнено набирають обертів. Вони апробовані в Європі, отримали поширення в США та Канаді. Фітотерапію простатитів і аденоми (ДГПЖ) вважають найприйнятнішою й найбезпечнішою для організму. Саме лікарські рослини виступають не тільки як етиотропні, але й мають симптоматичну дію на різноманітні порушення, що супроводжують простатить і аденому простати. Трави здатні зменшити запалення, нормалізувати сечовипускання й обмінні процеси в тканинах передміхурової залози, усунути виразність застійних явищ у зоні малого таза, запобігти копулятивному дискомфорту, ризику розростання тканин залози.
Рослинна комбінація, добре вивчених та апробованих трав, що становлять рецептуру препарату «Лікаденом», спрямована на основні патологічні ланки, залучені в процесах розвитку аденоми. Комплексний вплив формули дає змогу підвищити загальну стійкість організму, його імунорезистентність і функціональну активність, підтримати антиоксидантний захист тканин і клітин передміхурової залози, послабити больові відчуття, поліпшити еректильну функцію, сприятливо впливати на всі клінічні прояви ДГПЖ (запалення, проліферацію, порушення діурезу).
Реалізуючи оптимальний лікувальний ефект, препарат «Лікаденом» сприяє усуненню таких симптомів, як-от дисурні розлади, що виражені в відчутті неповного спорожнення сечового міхура, частих позивів на сечовипускання, появі дискомфорту та хворобливості в статевих органах, порушенні ерекції. Протипухлинний ефект трав перешкоджає злоякісному переродженню гіперплазії в пухлину.
«Лікаденом» добре поєднується з комбінованою медикаментозною терапією, ефективний як простатотропний засіб основної терапії початкової стадії розвитку аденоми.
Фітотерапевтичні властивості та дія інгредієнтів, що входять до складу:
Кіпрів (Іван-Чай) — за коефіцієнтом ефективності протизапальної дії перевершує багато трав, поступається тільки медичному таніну. Феномен гальмування простагландинів вірогідно доведений ще 1988 року. Крім того, трава кипрея проявляє високу протипухлинну активність і надійну ефективність використання його в лікуванні простатиту, аденоми, раку передміхурової залози, є надійним засобом комплексної терапії гострих і хронічних запалень сечовивідних шляхів, після операцій на передміхуровій залозі. У разі сечостапів виступає, як помірний седатик, коригувальний і запобігає ускладненням клімаксу з боку нервової системи, сприяє зниженню ризику порушень вегетативної регуляції активу сечовипускання.
Квітковий пилок вважається одним із найкращих засобів у Європі для лікування простатиту та аденоми. Шведський препарат на основі пилку має свою успішну історію завдовжки 45 років. Пильца має виражену протизапальну, протинабрякову дію на тканинні структури простати, нормалізує метаболічні процеси та покращує кровопостачання в тканинах передміх залози, розслаблює гладку мускулатуру сечовивідних шляхів, сприяє посиленню відтоку сечі та еректильної функції, уповільнює розростання залізнистої тканини, зменшує об'єм гіперплазії.
Омела — дослідження демонструють протипухлинну активність пагонів омели, причому під час використання найнижчих доз. Вона здатна зупинити ріст пухлини, інгібувати проліферацію ракових клітин. Механізм протипухлинної дії пов'язують з індукцією аптозу в ендотеліальних клітинах і пригніченням ангіогенезу пухлини. Свою високу ефективність омела підтвердили під час захворювань простати, ДГПЖ (аденоми), а також у разі багатьох захворювань вірусного та пухлинного походження.
Друшник — належить до рослин, що цілюще впливають на процеси обміну в тканинах передміхурової залози та коригувати порушену карманаміку. У нього надійну протинабрякову, протимікробну дію, що вірогідно знижує проліферацію клітин простати. Трава друшниця покращує фармаоксидаміку у разі патологічних процесів, зменшує розміри гіпертрофованої передміхурової залози.
Льощина (лист) — європейська медицина відносить ліщину до найефективніших рослин комплексної терапії гіпертрофії простати. Вона стимулює відновлювальні процеси в паренхімі, зменшує запалення, пригнічує проліферацію клітин у передміхуровій залозі, покращує її секреторну функцію, нормалізує функціонування бульбоуретральних залоз. За ефективністю дії листя льощини можна порівняти з лікувальним ефектом африканської сливи (Prunus africana).
Каштан — відомий венотонік, останнім часом став дуже популярним у урологів за його антикоагулянтні, протинабрякові, протизапальні, капілярозміцнювальні властивості. Він усуває венозний застій у зоні малого таза, підтримує потенцію у разі розладів кровообігу та слабкого кровопостачання статевих органів, покращує мікроциркуляцію в тканинах, уповільнює аденоматозну трансформацію, сприяє зменшенню розмірів аденоматозних вузлів у передміхуровій залозі.
Хвощ польовий — сполуки кремнію, взаємодіючи в організмі з вітаміном С, сприятливо впливають на імуностатус, протистоять збудникам інфекцій простатичного секрету, сприяють зменшенню механічної обструкції сечовивідних шляхів, нормалізації функціонування передміхурової залози; хвощ має виражену протизапальну дію, у поєднанні з іншими рослинами, підсилює лікувальний ефект, оптимізує терапію простатиту та аденоми.
Корінь кропиви — перспективна, добре вивчена рослина, що застосовується для лікування аденоми та запалення передміхурової залози. Запобігає та обмежує запальний процес, стримує розвиток гіпертрофії залізної тканини завдяки вмісту в коренях 3-бетасітостерину у вільній глікозидній формі, а також скополіетину, які надають позитивний лікувальний ефект у разі захворювання I та II стадії зменшують чутливість стероїдних рецепторів, що регулюють метаболічні процеси клітин передміхурової залози; кропива сприяє збільшенню сечі, знижує кількість залишкової, скорочує частоту сечовипускання, покращує кровообіг у тканинах простати, зменшує дизуричні (болісні) явища, нормалізує репродуктивну функцію.
Екстракт Пальми Сабаль — ефективний у разі пухлинчастого розростання тканин простати. Має прототропну, антидизурувальну, протизапальну, антиандрогенну дію, гальмує активність 5-альфа-редуктази та надлишкову продукцію дигідротестостерону, сприяє нормалізації метаболізму андрогенів і андроген-зв'язувальних білків, усуває підвищену проникність судин, гармонізує роботу ендокринної системи, послаблює симптоми порушень сечовипускання, сприяє підтриманню тонусу, репродуктивній функції, перешкоджає розвитку пухлинних процесів в передміхуровій залозі.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнювальний засіб профілактики доброякісної гіперплазії передміхурової залози, а також до раціону у разі таких станів і захворювань:
- початкова стадія доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГЖ);
- доброякісна гіперплазія передміхурової залози (адденома) I та II стадії;
- хронічний простатит зі розладами сечовипускання, нічною півлакиурією;
- функціональні порушення процесу сечовипускання;
- зниження потенції на тлі простатиту та ДГПЖ (аденоми);
- вікова категорія чоловіків 30-50 років, що перебувають у зоні ризику;
— літній вік.
Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
У разі потреби повторити.
Приймання фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Основні | |
---|---|
Форма випуску | Таблетки |
Виробник | ДаникаФарм |
Кількість в упаковці | 90 шт. |
Вага | 36 г |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 75 ₴