Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, у формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції за мінімальної питомої теплоти (до 37 °C) зі збереженими максимальними структурними можливостями та лікувальними властивостями рослин.
Склад: міжклітинна та внутрішньоклітинна рідина з трави кипреятка.
Значення для організму
Рослина відома з XV століття як нетоксичний лікарський засіб. У сучасній медицині фітотерапевтичні властивості кипрею доведені дослідженнями та підтверджені клінічною пробацією.
Кіпрей широко застосовувана лікарська рослина з численними показаннями, з розрахунком на її виражені діуретичні, заспокійливі, коригувальні метаболізм, протизапальні та інші типи дії.
У тибетській медицині цей добре апробований засіб застосовується у разі хронічних, виснажливих інфекцій, діареї, гастроентероколітів, гастраглій, травматичних пошкоджень шлунка та кишечника. Як гарне знеболювальне, послаблює головні болі, усуває кольки, біль у разі висцерозпазмів, альгоменореї, полегшує синдром похмілля.
Лікувальні властивості кипрея добре вивчені. Сучасна фітотерапія передбачає жарознижувальні, протилихорадкові, потогінні властивості. У комплексних збирах і лікувальних курсах кипрей використовується як засіб моделювальний настрій, що чітко виявляє «зрівноважальні властивості».
За седативною дією кипрей подібний до валеріани, а коефіцієнт протизапальної активності стоїть на другому місці, поступаючись тільки медичному таніну. Крім високого вмісту таніну, у рослині є слиз, який також бере участь у протизапальній дії; саме поєднання таніну та слизу забезпечує такий потужний протизапальний ефект, який, насамперед, необхідний у разі виразкових хвороб шлунка, гастритів і колітів. Прекрасний позитивний ефект кипрея пов'язаний із жовчогінною активністю, а також його здатність усувати закрепи.
У протизапальну дію беруть участь глікозооїди кемпферолу та кверцетин. Феномен гальмування простагландинів під дією екстракту кипрею зареєстрували Джуан (Juan) та співавтори (1988 р.) у своїх дослідженнях. Кіпрей ефективний під час лікування аденоми простати. Клінічні дані підтверджують високу ефективність кипрею у разі захворювань передміхурової залози, раку сечового міхура, простати, у разі гострих і хронічних запалень сечовивідних шляхів, циститу, а також під час підтримувальної терапії після операцій на простате.
Встановлено, що кипрей має кровоспинні, ранозагоювальні, імуномодулювальні, кровочислювальні властивості, має протипухлинну, радіопротекторну активність. Експериментальні та клінічні дослідження встановили, що з'єднання ханерол, виділене з рослини, є олігомірним з'єднанням, належить до класу природних гідролізованих танінів, має гемаглютинувальну та досить високу протипухлинною активністю, яка не поступається таким відомим протипухлинним препаратам із класу антиметаболітів і алкілювальних агентів. Під час приймання кипрея зазначається полегшення стану онкобольних із захворюваннями крові (лейкемія, гострий лейкоз, лімфоми шкіри). Дія ханеролу вибіркова, зупиняє ріст лише злоякісних утворень, як-от плоскоклітинний рак і карцинома. Протипухлинна дія кипрея пов'язана з безпосереднім впливом його на ДНК пухлинної клітини, що призводить до генної мутації та загибелі ракової клітини. Головна перевага такої дії, що вона не зачіпає ДНК здорових клітин.
Вчені вважають, що впровадження цієї нетоксичного рослини в клінічну практику сприятиме ефективності призначеної терапії та оздоровленню населення. Останні публікації показують, що кипрей підвищує потенцію в чоловіків, з його допомогою успішно лікує псоріаз, нейродерміт, екзему, алергічні захворювання шкіри. У разі зниження гостроти зору кипрей застосовується як джерело ксантофілів, зокрема лютеїну та зеаксантину, найсильніших антиоксидантів для підтримки зору.
Показання до застосування.
Рекомендується використовувати як засіб профілактики порушень обмінних процесів, а також до раціону у разі таких станів і захворювань:
- неврози, неврастенії, ажитація, дратівливість, душевні травми, тривожність, безсоння;
- стрес — індуковані, психосоматичні захворювання;
- епілепсії, судомний синдром; головні болі:
- гідроцефалія, судомна реалістичність у дитячому та підлітковому віці;
- нейроциркуляторна дистонія за церебральним типом, гіпертонічна хвороба; стенокардія;
- вірусні захворювання, грип, як жарознижувальний засіб;
- виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гастрит, ентероколіт;
- інтоксикації, зокрема харчові, лікарські, туберкульозні;
- у комплексній терапії пухлинних захворювань;
- для полегшення стану хворих із захворюваннями крові, анемія;
- гіпертиреоз з явищами тахікардії;
- у разі зниження потенції;
- шкірні захворювання.
Спосіб застосування та дози
Дорослим по 7-15 крапель — 1 чайна ложка тричі на день за 30 хвилин до приймання їжі на 100-200 мл води.
Курс приймання: 8 – 12 тижнів. У разі потреби повторити через 2-3 тижні.
У разі потреби повторити.
Приймання фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Основні | |
---|---|
Форма випуску | Рідина |
Виробник | ДаникаФарм |
Вага | 100 г |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 80 ₴