Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, у формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції за мінімальної питомої теплоти (до 37 °C) зі збереженими максимальними структурними можливостями та лікувальними властивостями рослин.
Склад: міжклітинна та внутрішньоклітинна рідина з плодів чорниці
Значення для організму:
Пікова популярність ягід чорниці зареєстрована в ХХ столітті. Великою мірою популярність чорниці була мотивована розвитком комп'ютерної техніки та необхідністю тривалої та напруженої роботи органів зору.
Зараз ягоди чорниці застосовуються як засіб антиоксидантної дії сприяє здоров'ю очей
Чорниця одна з найкорисніших ягід із цілющими властивостями та терапевтичними можливостями для всього організму. Вона активує обмін речовин, забезпечує капілярозміцнювальну, протизапальну дію, активізує мікроциркуляцію в сітківці ока, підвищує гостроту зору, гнучкість клітинних мембран, покращує живлення й кисневозабезпечення тканин. Антоціани, флавоноїди зміцнюють судини, зменшують їхню крихкість.
Дослідження природних джерел антоціанідинів показують, що саме чорниця є найсильнішим регулятором функціонального стану сітківки ока. Вона стабілізує процеси в оптиці ока в разі міпії, діабетичної ретинопатії, поліневритів, уповільнює розвиток катаракти.
Науково-дослідні дані підтверджують, що чорниця є дієвим засобом профілактики у разі захворювань зорового аналізатора, покращує сутінковий зір, пришвидшує регенерацію світлочутливого пігменту родопсину, відновлює трофіку сітківки та тканинні механізми її захисту.
Доведено ефективність і клінічно обґрунтовані показання чорниці під час запалення сітківки ока, у разі гемералопатії (курячої сліпоти).
Зараз наукові дослідження з чорниці пов'язані з вивченням її ефективності у разі судинної офтальмологічної патології та судинних ускладнень цукрового діабету.
Антиоксидантні та протизапальні властивості чорниці сприяють поліпшенню реологічних властивостей крові, запобігають агрегації та склеювання тромбоцитів на поверхні ендотелію судин.
Здавна чорниця застосовується у разі захворювань шлунково-кишкового тракту. Флавони ягід захищають слизову оболонку шлунка, збільшуючи виділення слизу, сприятливо впливають на процеси травлення, діарейний синдром. Ягоди показані у разі диспепсій, харчових токсичних інфекцій, гастроентероколітів. Чорниця ефективна у разі важких форм дистрофії й атрофії кишківника, хронічних порушень травлення з втратою
апетиту та маси тіла.
Чорниця — специфічний протидіабетичний засіб, що мобілізує захисні реакції, зокрема вироблення та вивільнення інсуліну, знижує рівень цукру в крові.
В акушерсько-гінікологічних практик, ягоди чорниці використовуються дуже широко.
Оберігаючи позитивний вплив на ендотелій судин, чорниця забезпечує маточно-плацентарно-плідовий кровотік. Крім того, чорниця корисна у разі закрепів у вагітних, ревматизму, анемії, цукрового діабету.У жінок із дисменосією застосування чорниці, до початку менструації та впродовж усього циклу знижує інтенсивність тазових болів, відчуття напруження в молочних залізах усуває нудоту, запобігає набрякам ніг.
У педіатрії ягоди чорниці застосовуються для корекції стільця у разі чутливого кишківника з вірусним навантаженням.
Дієтологи рекомендують чорницю для зниження зайвої ваги. Поліфеноли чорниці перешкоджають поділу та росту жирових клітин (Вашінгтон, США).
У урології чорниця зарекомендувала себе та свою ефективність у разі запальних захворювань сечовивідних шляхів. Дослідження в інституті науки Вейцманна в Єгипті показали, що застосування чорниці інгібує прикріплення бактерій Escherichia coli до клітин сечового та травного тракту, запобігаючи розвитку інфекції.
У разі різних інтоксикацій (алкогольних, наркотичних, медикаментозних) чорниця, як-от антиоксидант захищає клітини організму від агресії токсичних чинників.
Нещодавно виявлене в чорниці з'єднання птеростильбен сприяє захисту організму від раку кишечника, перешкоджає втраті слуху, підвищує спроможність імунітету, має протигрибкову дію.
Канадські вчені встановили, що чорниця корисна у разі нейродегенеративних захворювань, зокрема хвороба Паркінсона та рекомендується для поліпшення стану хворих.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнювальний засіб для профілактики очних захворювань і зниження втоми під час зорових навантажень, а також до раціону у разі таких станів і захворювань:
- зниження гостроти зору;
- короткозорість, далекозоркість;
- підвищені зорові навантаження;
- літній вік;
- діабетична ретинопатія, цукровий діабет;
- захворювання шлунково-кишкового тракту (втрата апетиту, коліти, ентероколіти, диспепсія);
- у комплексній терапії хвороби Паркінсона, Альцгеймера;
- дисменорея, передменструальний синдром;
- інфекції сечовивідних шляхів;
- інтоксикації;
- анемія.
Спосіб застосування та дози
Дорослим по 7-15 крапель — 1 чайна ложка тричі на день за 30 хвилин до приймання їжі на 100-200 мл води.
Курс вживання: 8 – 12 тижнів. У разі потреби повторити через 2-3 тижні.
У разі потреби повторити.
Приймання фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Основні | |
---|---|
Форма випуску | Рідина |
Виробник | ДаникаФарм |
Вага | 100 г |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 120 ₴