Склад: каолін (біла глина), трава хвоща польового, спориша; корінь цикорію.
Значення для організму
Потреба створення кремнієвого комплексу підказала саме життя. Ще великий В.І. Вернадський писав «Нікакою організм не може існувати без кремнію», адже кремній офіційно визнаний активним життєво важливим елементом.
Кремній (Si) розглядається як важливий компонент харчового раціону фізіологічна потреба, в якому безсумнівна. Щодня людині потрібне не менш ніж 20-30 мг SiO2, яка надходить із водою, овочами, продуктами; будь-яке зменшення цієї дози може призвести насамперед до лімфатичних захворювань, рахіту, що не заростає переломам, злоякісних пухлин.
Сучасні дослідження стверджують, що кремній необхідний організму для забезпечення захисних функцій, процесів обміну та дезінтоксикації. Основна вкладка кремнію в сполучну тканину, він визначає її функціонування, надає міцності, еластичності та непроникності стінкам кровоносних судин, входить до складу їхнього еластину.
Крім того, з кремнієм пов'язано участь в утворенні молекулярної архітектоніки структури кісткової тканини. Він розглядається, як біологічний «зшивальний» агент, що сприяє утворенню та кальцифікації кісткових тканин.
Кремній бере участь у метаболізмі фосфоліпідів і фосфору, сприяє біосинтезу колагену, підтримує рівновагу кальцію в організмі, від якого безпосередньо залежить старіння організму.
Експериментально доведено, що дефіцит кремнію призводить до затримки росту, погіршення стану волосся, нігтів, зубів. У разі дефіциту Si відбуваються патологічні зміни хрящової тканини, дефекти суглобів, розвивається атеросклероз, гіпертонія, ішемічна хвороба серця, підвищується ризик розвитку старечого слабоумства. Дія кремнію на процеси остеогенезу відбувається незалежно від вітаміну D і спрямована на синтез колагенів. Своєчасна дотація кремнієм прискорює ріст кісток, зрощування переломів.
Сприятливо діє кремній на капіляри, він запобігає їх крихкості та проникності.
Кремнієві з'єднання необхідні всім, незалежно від віку та стану здоров'я. Реакція організму на брак кремнію видно відразу. Це зміни емоційного стану, метеочутливість, поганий настрій, погіршення еластичності шкіри, волосся, ламкість нігтів, грибкові захворювання, герпес.
Лікування таких захворювань, як епілепсія, дистрофія, ожиріння, атеросклероз залежить від присутності в раціоні кремнію. Його можна збільшити завдяки рослинам — концентраторам кремнію.
«Хвощ — Кремнієва броня» — збалансований комплекс трьох форм кремнію: пов'язаного з білками, водорозчинних кислот і органічного кремнію, в ідеальному для засвоєння та розподілу кремнію, стані.
Поєднання каоліну та лікарських трав забезпечує нормалізацію синтезу сполучної тканини, засвоєння кальцію, підтримання імунної системи на високому рівні, сприяє зміцненню судин, активному очищенню організму, має високі сорбційні властивості щодо вірусів, бактерій, патогенних грибів, бере участь у засвоєнні понад 76 есенціальних для організму мінералів, перешкоджає розвитку захворювань суглобів, хребта, атеросклерозу, цукрового діабету, інфекції, запобігає ушкодження судин, передчасне старіння шкіри, волосся, поява вугрової висипки.
Фітотерапевтичні властивості та дія інгредієнтів, що входять до складу:
Каолін (біла глина) — джерело органічного кремнію (Si — 41,5%) і мінеральних солей. Використовується як сорбент — поглинач у разі найсерйозніших екзо, ендоінтоксикацій, активно поглинає отрути, токсини, гази, радіонукліди, справляється з харчовими отруєннями, зокрема алкоголем, сприяє засвоєнню кальцію, поліпшенню стану волосся, нігтів, шкіри, знижує ризик ожиріння, хронічних захворювань кишківника.
Хвоща польова — вміст у ньому біологічно активного кремнію від 49 до 76%; як основний будівельний матеріал сполучно-тканина матриці, сприяє оздоровленню сполучної тканини та кісток, засвоєнню кальцію, чинить сечогінний ефект, зумовлює проліферацію клітин, покращує процеси метаболізму в кісткових структурах, хрящовій тканині, прискорює загоєння переломів; розчиняє та розпушує камені в нирках і сечовому міхурі, утримує рівновагу між колоїдами та кристалоїдами, знижуючи ризик сечокам'яної хвороби, запобігає склеротичній пошкодженню судин, послаблює алергічні реакції, активізує імунну систему; стимулює функцію кори надниркових залоз і розвиток сполучної та епітеліальної тканини.
Спорыш — є загальнозміцнювальним, анаболічним, тонізувальним засобом. Його діуретичні, вазопротективні (нормалізувальні підвищену судинну проникність) властивості забезпечують детоксикаційний ефект, підтримують гомеостаз, мобілізують ендогенні антитоксичні, захисні реакції. Як багате джерело кремнію, спориш перешкоджає утворенню сечових каменів, підвищує діурез, виводить із сечій надлишок іонів натрію, хлору, надлишку цукру, знижує набряклість жирової тканини; сприятливо сприймає у разі підвищеної судинної проникності, ослабленого імунітеті, протистоїть порушенням білково-вуглеводного обміну, випаданню волосся.
Цикорій — інулінозовмісна рослина, підтримує біоценоз кишківника, стимулює розвиток біфідобактерій, підтримує імунітет і процеси травлення, активізує засвоєння кальцію, прискорює обмінні процеси, сприяє відновленню колагенових волокон, надає біфідогенну дію, бере участь у очищенні організму від токсичних речовин і шлаків, засвоєнні мінеральних речовин, зокрема кремнію й кальцію, забезпечує регулярну дефекацію, зменшує вміст у крові рівня холестерину, підвищує детоксикаційну та метаболічну функцію печінки.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнювальний засіб, додаткове джерело кремнієвих сполук, для профілактики захворювань сполучної та кісткової тканини, випадання волосся, а також до раціону під час таких станів і захворювань:
- імунодефіцитні стани, зокрема на тлі застуд;
- випадання волосся, лупа; в'ялість шкіри, раннє в'янення, вугрова висипка; ламкість нігтів і їхнє розшарування;
- у комплексній терапії захворювань сполучної тканини;
- у комплексній терапії остеопорозу, остеоартрозу, переломів;
- кальцієва недостатність;
- ревматичні ураження, у комплексній терапії;
- атеросклероз, висока проникність судинної стінки;
- набряки будь-якого походження, застійні явища на тлі недостатності кровообігу;
- плівяти; порушенняilектного обміну, у комплексній терапії;
- сечокам'яна хвороба;
- ожиріння, для зниження набряклості жирової тканини;
- гострі та хронічні отруєння солями важких металів; інтоксикації зокрема алкогольні;
— шкірні захворювання, дерматит, екзема, псоріаз.
Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
У разі потреби повторити.
Приймання фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Основні | |
---|---|
Форма випуску | Таблетки |
Виробник | ДаникаФарм |
Кількість в упаковці | 90 шт. |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 57 ₴