Седатон (Природний засіб проти депресії)
Рекомендований у разі низької стресової стійкості організму, емоційних навантажень, схильності до депресії.
Форма випуску: таблетки
Склад: трава звіробою, лист м'яти, трава меліси, лактоза
Значення для організму. Фітотерапевтичні властивості та дія.
З депресією ми стикаємося часто, особливо в міжсезоння. Її прояви знайомі — це зниження настрою, пригніченості, апатії, поганий сон.
«Седатон» — найактуальніший природний засіб для розв'язання проблем, пов'язаних із депресією.
Депресія є найголовнішим муком худорлявого суспільства в XXI столітті, проблема, яка може відвідати кожен дім і оселитися в ньому надовго. Всесвітньому екологічному форуму, що пройшов у Давосі, розглянув усі прояви та «замасковані» симптоми депресії та назвав її «рак XXІ століття». Але природа здатна дати бій, протистояти виснаженню нервових клітин, хронічному стресу, формувати вектор психічного комфорту, підтримати «слабкі ланки», запустити «захисні механізми».
Звіробій — є основою комплексу, найпотужніший антидепресант, зменшує занепокоєння, перешкоджає дратівливості, нервозності, зниженню настрою. Вчені стверджують, що звіробій ефективніший за Золофта, не поступається класичним антидепресантам (іміпраміну, амітриптиліну), його лікувальний ефект діє у 80% випадків. Звіробій унікальний за складом, його здатність протистояти депресії зумовлена комплексним механізмом, що вигідно відрізняє його від сучасних антидепресантів. Препарати звіробою мають протимікробну, протизапальну, зв'язувальну дію, прискорюють регенерацію тканин, підсилюють роботу серця, підвищують тонус і міцність судин.
Звіробій допомагає зняти напругу та стрес, особливо необхідний у міжсезоння, на порозі весни. Встановлено, що гіперіцин, що входить до складу звіробою, спочатку має легку заспокійливу дію, а потім сприяє поліпшенню настрою. Дія гіперіцину подібно до гематопорфіну з антидепресивної дії, але комплексні фракції з рослини мають виразнішу активність, ніж чистий гіперіцин. Багато клінічних досліджень демонструють м'яку седативну, антидепресантну дію звіробою у разі психогенних порушень, депресії, страху, неспокою. Крім того, під впливом звіробою підвищується розумова працездатність. Звіробій є засобом першого вибору у разі соматогеневої та психогенної депресії, вірогідно покращує стан у разі клімактеричних неврозів, знижує частоту припливів на 54%, зменшуючи ступінь важкості на 60%, допомагає оцінити свою фертильність (привабливість).
Мята у складі «Седотону» відіграє роль релаксанта, допомагає зняти емоційне напруження, зміцнює організм, ефективна у разі серцебиття, «неврозу серця». Корисна у разі епілепсії, неврозів, стенокардії, для усунення емоційних провокацій. Антиоксидантні властивості м'яти та звіробою оберігають організм від вибуху перекисного окиснення ліпідів.
Листя м'яти максимально активне в поєднанні зі звіробою, сприятливо впливає на статеві функції чоловічого організму, підвищує потенцію, особливо в тих випадках, коли зниження потенції спостерігається на тлі депресії або втоми.
Меліса. Серед трав антидепресантів, фітотерапевти обов'язково називають мелісу. Європейська науковоа спільнота з фітотерапії (EuropeanScientificCooperativeonPhytotherapy) рекомендує її як засіб проти стресу, безсоння, викликаного стресом, а також як істинного модулятора настрою. пацієнтки зазначають не тільки антиневротичний, але й антигіпертензивний ефект. Меліса, у складі зборів, усуває біль у зоні серця, спровоковані емоційні стани, дає змогу підвищити стрес-стійкість організму, настрій. Сфера застосування меліси широка — кардіоневрози, порушення сну, коли засинання порушене почуттям страху, серцевими болями.
Показання до застосування
Рекомендується для профілактики депресивних станів і підвищення стресостійкості організму, а також у разі таких станів і захворювань:
знижена стійкість до стресів організму;
хронічні стреси;
для зниження стресового навантаження та її наслідків у мегаполісах, що проживають;
безсоння;
депресія (легкі та середньоважкі форми);
терапія депресивних розладів у підлітків, людей похилого віку, соматично ослаблених;
післяопераційна депресія;
зниження потенції на тлі депресії, втоми;
серцеві неврози, «непристрасна любов».
як модулятор настрою, у зимовий період, сезон дощів;
соматоформні розлади на тлі неврогенних чинників;
клімактеричний синдром;
корекція психічних порушень;
терапія захворювань, які розвиваються на тлі стресових чинників;
ожиріння;
емоційні розумові навантаження.
Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів. У разі потреби повторити.
Приймання фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Основні | |
---|---|
Форма випуску | Таблетки |
Виробник | ДаникаФарм |
Кількість в упаковці | 90 шт. |
Вага | 36 г |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 69 ₴