Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Судини, вени, тиск

У даній рубриці зібрані найбільш ефективні препарати, які покращують стан серцево-судинної системи і всього організму в цілому. Першим номером рубрики йде препарат Кардитон, який вже більше 10 років допомагає людям, при серцево-судинних проблемах. Поліпшення кровопостачання головного мозку, поліпшення пам'яті, підвищення розумової активності, кровопостачання серцевого м'яза і органів малого тазу, нормалізація периферичного кровообігу - все це Капиллярус. Як і всі фітопрепарати цієї рубрики, ефективний як монопрепарат, не викликає звикання при тривалому застосуванні посилює дію будь лікувально-оздоровчої програми, має повністю натуральний склад.

Фитокард - це нормалізація і стабілізація артеріального тиску, значне поліпшення стану при гіпертонічній хворобі, різних порушеннях ритму серця (стенокардія, тахікардія, екстрасистолія, кардіоневроз), вегетосудинної дистонії і неврозах, нормалізація циклу нервової системи збудження/гальмування.

Эскувит стане кращим другом для тих, у кого є венозна недостатність, особливо у кінцівках, варикозне розширення вен і загроза наростання явищ тромбозу, а також - високий рівень ліпопротеїдів низької щільності - "поганого холестерину в крові.

Доктор Гарлік чудово зарекомендував себе фітопрепарат, має антихолестериновое, антисклеротичну, помірно судинорозширювальну, антикоагулянтну дію. Сприяє зниженню артеріального тиску і рівня цукру в крові. Заслужено називається "Доктор Гарлік".

Лецитин соняшниковий - це продукт, який розріджує і транспортує жир і холестерин, видаляючи їх з організму надлишок. При дефіциті лецитину розвивається жирова інфільтрація печінки, відбувається відкладення холестеринових бляшок на стінках судин. Саме тому його оздоровлюючу дію на серцево-судинну систему переоцінити неможливо.

Ефективні та перевірені лікувально-оздоровчі схеми прийому:

1) Капиллярус - Лецитин соняшниковий

2) Фитокард - Лецитин соняшниковий

3) Эскувит - Лецитин соняшниковий

Будь-яка з цих схем може бути посилена одночасним прийомом фітопрепарату Доктор Гарлік.

Для людей похилого віку вищевказані фітопрепарати стануть гарною підтримкою серцево-судинної системи і захистом від судинних катастроф.

Для молодих і практично здорових людей цей комплекс продуктів стане надійним помічником при високих фізичних і емоційних навантаженнях.

Підтримуючи і відновлюючи своє здоров'я за допомогою цього унікального і повністю натурального комплексу, ви навчитеся "чути" свій організм і зможете допомогти не тільки собі, але і своїм близьким.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner