Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Структуризаторы води

Вода виражається простою хімічною формулою. Але насправді вода - не таке просте речовина. З'єднання кисню і водню у воді різноманітні і складні - це НОН ("гідрол" - пар), НОН 2 - ("дигидрол"-природна вода), НОН 3 - ("тригидрол"-лід). Нашому організму особливо потрібна природна вода. Завдяки унікальному хімічному складу вона викликає особливі реакції в організмі

Ефективність структурованою води пояснюється тим, що звичайна вода, яку ми вживаємо, складається з комплексів від 18 до 70 молекул води, які називаються кластерами. Це не дозволяє повністю реалізовувати корисний потенціал води для нормального функціонування клітини, що складається на 80-90 % з води в залежності від віку. під впливом структурованої (за допомогою спеціального сплаву і магніту в одній модифікації і спеціального сплаву під дією електролізу - в іншій) вода розпадається на комплекси з 5-6 молекул, купуючи правильну гармонійну структуру. Така вода отримала назву низькомолекулярної, викликаючи такі ефекти: високу і швидку проникність через клітинну мембрану, високі розчиняють властивості, швидкий вступ в біохімічні реакції, слабо ощелачивающее і позитивне енерго-інформаційний вплив на рівні кожної клітини, біополе і энергоцентров організму в цілому.

Ці ефекти дозволяють забезпечити детоксикацію (очищення) організму, включення механізмів саморегуляції, імунітету, стирання 'пам'яті" клітки про хвороби, відновити в результаті порушений гомеостаз (сталість внутрішнього середовища). Це і є бажане оздоровлення. Тому патогенетично вірно процес оздоровлення починати зі структурованою води як з базовою.

Вода, оброблена в склянці або чашці - структуризаторе, відновлює циркуляцію енергії в меридіанах серця, підшлункової залози, нирок, легенів. Нормалізує роботу ендокринної системи і лімфосістеми. Зупиняє жирову дегенерацію, тонізує шлунок. Допомагає в лікуванні холециститу, при запаленні фатерового сосочка - протоки підшлункової залози, висхідного відділу товстої кишки, 12-ти палої кишки, сприяє відновленню. тканини клубової кишки, сліпої кишки. Структурована вода сприяє більш швидкому одужанню при лікуванні геморою, раку шлунка, виразкової хвороби, цукрового діабету. Купірує запалення селезінки, відновлює порушену мікрофлору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner