Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Контроль ваги

Надмірна вага, або недобір ваги означає, що в організмі людини порушений обмін речовин, перш за все - білковий і вуглеводний.

Програма контролю ваги включає в себе комплекси з 2 препаратів, які нормалізують обмінні процеси в організмі і активізує діяльність видільної системи.

Їх можна чергувати курсами по 8-12 тижнів з перервою в 2-3 тижні.

Підвищує ефективність процесу застосування масажера "Диво-рукавиця" 2 рази в тиждень і пояси "Вулкан" вдома вечорами, а також під час фізичних вправ.

При сильній тязі до солодкого, слід паралельно з прийомом 2 основних фітопрепаратів додати Хром активний(1 упаковка), для того, щоб заповнити дефіцит хрому в організмі, який і є причиною надмірної залежності від солодких продуктів.

Видалення підшкірного жиру, тут безумовним лідером є Бодиформин - за рахунок наявності в його складі бромелайна - екстракт ананаса. Дозування починається з мінімальної і коригується індивідуально.

Принципи правильного зниження ваги, головне - послідовність. Препарати чергуються, дозування - коригуються. Другий принцип - "поспішай повільно". Як правило - рішення знизити вагу приймається людиною, вже мають 30-40 кг зайвої ваги. Їх потрібно рівномірно розподілити на 12 місяців. Перерви між курсами в 2-3 тижні. Це буде комфортне життя у режимі підтримки вразливою функції організму. Якщо правильно психологічно налаштуватися, Вам буде приємний сам процес. Досягнувши результату, Ви будете підготовленим консультантом для рідних і близьких.

Препараты для лечения ожирения: Бодиформин, Грейпфрут, Сельдерей

Сильное средство для похудения - Грация-Вита. Данный комплекс присутствует 15 лет на рынке, сила его в том что он многофункционален. Одновременно поддерживает выделительную, эндокринную систему и регулирует обмен веществ.

И последнее: в процессе коррекции веса, важно, в хорошем смысле этого слова, любить себя. 

Мы же всегда поможем Вам индивидуальной консультацией, так как действительно хорошо знаем всю нашу продукцию. Воспользуйтесь нашим опытом и Вы непременно достигнете поставленной цели. 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner