Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Лецитиновые комплекси

Лецитиновые комплекси є природною альтернативою медикаментів і використовуються як додатковий засіб до раціону харчування для збереження і відновлення здоров'я.

Роль лецитину в організмі людини виключно велика. Як складний комплекс натуральних речовин, лецитин бере участь у функціонуванні кожної клітини організму, забезпечує роботу всієї нервової системи в цілому, а також нормальне функціонування печінки, серцевого м'яза, ендокринної та видільної систем.

Саме лецитину належить ключова роль у забезпеченні повноцінної роботи мозку, в захисті печінки від жирової дистрофії, скелетних м'язів, міокарда, нервової тканини від дегенеративних змін.

Лецитин оптимізує лікувальний процес при серцево-судинних захворюваннях, гастроентерологічних патології, захворюваннях периферичної нервової системи, у тому числі при остеохондрозі, радикуліті; коректує порушення жирового обміну, функції ниркових нефронів. Застосування лецитину обґрунтовано при захворюваннях жіночої статевої сфери, включаючи гормональнозависимые пухлин (фіброміоми, міоми матки, мастопатія та ін)

Враховуючи підвищений витрата лецитину в організмі при стресових навантаженнях, виходячи з постійної затребуваності лецитину організмом, рекомендується приймати лецитиновые комплекси регулярно, тривалими курсами для профілактики і допоміжного лікування захворювань.

Лікарські трави, харчові рослини, прянощі доповнюють цілющі властивості лецитину і визначають лікувальну спрямованість комплексів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner