Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Хондропротектори (препарати для відновлення суглобів)

Хондропротектори – це спеціальні препарати, які покликані захищати і по можливості відновлювати тканини суглобів. До складу різних хондропротекторів можуть входити вітаміни, мінерали, інші біологічно-активні компоненти, наприклад, антиоксиданти покликані забезпечити нормальний обмін в суглобових тканинах.

Показання та протипоказання до прийому хондропротекторів:

Подібні препарати супроводжують лікування різних патологій, пов'язаних з дегенеративними змінами тканин суглобів, в першу чергу, хрящів. Руйнування хряща може відбуватися при різних запаленнях, підвищеному фізичному навантаженні на конкретний суглоб, надмірній вазі, у зв'язку з гормональними і віковими змінами, які порушують здоров'я людини. При артрозах, артритах, остеохондрозах, травмах суглобів – завжди призначаються ті або інші ліки, які повинні підтримати уражену тканину хряща.

Отже, перша допомога суглобів (для зняття болю і запалення) - фітопрепарат Шабельник з екстрактом босвелії і куркуми, гелі: Колаген екстра плюс з глюкозамін, Колаген екстра плюс з живокостом, крем Цитралгин.

При серйозних проблемах з суглобами (артрит, артроз, подагра) - комплекс Хондроітин екстра плюс і Артро Голд, а також - ортопедичний пластир ZB Pain Relief (Bang De Li). Особливу увагу на цей пластир слід звернути тим, у кого великі проблеми з попереком і хребтом - протрузії, грижі, ішіас, плечолопатковий періартрит, попереково-крижовий радикуліт.

При остеопорозі незамінним буде препарат Супермелкий біокальцій,

При артритах і артрозах інфекційного та обмінного характеру і при сильних запаленнях слід додатково підключати до відновної програми препарат Синій Йод, який є рослинним антибіотиком, прекрасно працює проти всіх відомих вірусів і бактерій і одночасно добре регулює всі види обміну речовин.

Якщо ж Вам необхідна індивідуальна консультація з вищевказаних препаратів - не соромтеся, дзвоніть. Нам немає необхідності запитувати у Вас код товару. Всі наші продукти ми добре знаємо не теоретично, а практично, так як випробували на собі їх цілющу силу і готові Вам допомогти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner