Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Зір

       

Очі є важливим органом чуття людини, адже допомогою зору ми отримуємо 90% інформації про навколишній світ.

Акомодація ока - це здатність чітко бачити предмети, розташовані на різній відстані від людини. Про це знає кожен, але багато хто забуває про те, що, при сучасному способі життя, наші очі несуть абсолютно непосильне навантаження на очні м'язи, а саме - циліарний м'яз і циннову зв'язку, які керують процесом акомодації.

При фокусуванні погляду в нескінченність, на лінію горизонту - очні м'язи максимально розслаблені. При фокусуванні погляду на точку, яка є найближчою помітною - очні м'язи максимально напружені. Умовою нормальної роботи будь-яких м'язів людини є алгоритм - напруга-розслаблення, причому - рівномірний, плюс повноцінний відпочинок - відновлення і якісне клітинне харчування. Очні м'язи людини, який 8 годин сидить біля комп'ютера, постійно і майже максимально напружені. Це приблизно те ж саме, що взяти в руки максимально можливий для себе вантаж і нести його без перерв 8 годин.

Перед сучасною людиною стоїть просте завдання - максимально розслабити очні м'язи для відпочинку і відновлення, нормалізувати їх кровопостачання і дати якісне клітинне харчування.

Саме ці завдання і вирішує перевірений часом комплекс, який ми пропонуємо Вашій увазі.

         Зоровит з чорницею, лютеїном, вітамінами Е і В - дуже збалансований комплекс клітинного харчування для очей.

         Бальзам Фаурин - нормалізує кровопостачання очних м'язів, покращує мікроциркуляцію і обмінні процеси в тканинах очного яблука.

         Накладка на очі з біофотонами - надає розслабляючу дію на втомлені очні м'язи, відновлює їх пружність і тонус.

Три складові цього комплексу доповнюють і взаимоусиливают дію один одного і ми з задоволенням дамо Вам практичні консультації по його застосуванню.

 

        

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner