Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Масла

Серед усієї продукції рослинного походження особливе місце займають натуральні екстракти масел. Це продукція нового технологічного рівня, відноситься до високого класу масляних концентратів, звільнених від холодоагентів.

Масляні екстракти є головними постачальниками каротиноїдів, ефірних масел, пігментів, лігнанов, терпеноїдів, фенольних сполук, поліненасичених жирних кислот і жиророзчинних вітамінів (А, Е, К, Д).

Організм людини володіє обширною системою ферментів та інших речовин, що сприяють засвоєнню та використанню масляних екстрактів у своїх численних обмінних процесах. Біологічно-активні речовини масел здатні проникати в глибокі внутрішньоклітинні процеси й активно впливати на них. Складний різноманітний хімічний склад рослин, з яких отриманий масляний екстракт, є визначальним у комплексному терапевтичному впливі на організм.

Масляні екстракти мають свою специфіку і різноманіття біологічної дії, запускають відразу кілька регулюють, захисних механізмів, виявляючи і патогенетичне і симптоматичне, та імуномодулюючу дію.

Ця активність масляних екстрактів сприяє нормалізації функціональних розладів органів, процесів обміну речовин.

Будучи джерелами жиророзчинних вітамінів, масла несуть організму антиоксидантний захист, мають протизапальні, бактерицидні, загальнозміцнюючі, спазмолітичними, гемостатичні, репаративні, протиалергічні та ін. властивостями. Вони ефективні не тільки при прийомі всередину, але і для зовнішнього застосування. Крім того масла здійснюють зв'язок організму людини з природою, підтримують його енергетичний потенціал.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner