Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Біологічно активні рідини

10 грамів профілактики важливіше 10 кілограмів лікування.

Аюрведа

БАЖ (Біологічно активна рідина)

Унікальна запатентована технологія дозволила виділити з рослин міжклітинну і внутрішньоклітинну рідину з високим коефіцієнтом структурованості.

Жива субстанція, отримана методом вакуум – екстракції, при мінімальній питомій теплоємності (до 37ºС) з збереженими максимальними структурними можливостями, має енергоінформаційним потенціалом і лікувальними властивостями рослин, що входять до складу фітоформули.

Поряд з лікувально-оздоровчими ефектами можна відзначити універсальні адаптаційні, детоксикаційні та імуномодулюючі властивості БАЖей.

Результати досліджень і клінічної апробації в найавторитетніших медичних установах підтверджують генопротекторну (захист від мутації генів), геропротекторное (попереджає старіння), радіопротекторну (захист від радіації) дії і свідчать про високі можливості БАЖ запобігати хворобам і «знос-старіння організму.

БАЖи здатні підвищувати функціональність призначається фітотерапії, оптимізувати лікування фармпрепаратами, знижувати ризик виникнення захворювань запального генезу, пухлинних захворювань і будь-якої патології на тлі зниженого імунітету.

Слід враховувати, що лікувальний ефект БАЖей безпосередньо пов'язаний з властивостями рослин, з яких він экстрагировался. БАЖ покращує взаємодію між клітинами ислужит додатковим джерелом інформаційних зв'язків між рідинними середовищами організму людини і рослин. Межклеточная рідина рослин, близька по структурі рідин тканин людини, здатна знижувати ступінь пошкодження генів і клітин – мішеней, в цілому збільшуючи захисний і жизнеобеспечивающий потенціал.

БАЖи не містять антибіотиків, гормонів, хімічних консервантів. Не викликають звикання та ослаблення ефекту при тривалому застосуванні.

Спосіб застосування: рекомендується застосовувати в профілактичних дозах по 7-15 крапель на 200 мл води 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі. Курс прийому 1-2 місяці

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner