Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Здорові нирки

       

Детоксикація організму, регулювання артеріального тиску, кровотворення, водно-сольовий і кислотно-лужний баланс організму - все це функції нирок.

На жаль, далеко не всі хворі гіпертонією знають, що її причиною часто є порушення роботи нирок, так зване "нирковий тиск".

Проблеми з травленням найчастіше з'являються як наслідок закислення організму і зміни балансу мікрофлори шлунково-кишкового тракту, а першопричина - погана робота нирок.

Дуже багато охочих позбавитися від зайвої ваги здійснюють одну й ту ж шкідливу помилку - починають процес з "атаки на зайву вагу, не розуміючи того, що основною і головною причиною даної патології є перевантаження видільної системи організму і затримка рідини в міжклітинному просторі, порушення водно-сольового балансу, внаслідок чого поступово порушуються всі види обміну речовин. В основі цього процесу - знову-таки погана робота нирок, і в даному випадку різні "атаки" без попередньої, м'яких і делікатної допомоги нирках, тільки посилять проблему.

Такі захворювання, як геморой, простатит, варикозне розширення вен - так чи інакше пов'язані з місцевими набряками і також вимагають відновлення водно-сольового балансу організму і поступового виведення зайвої рідини з міжклітинного простору, що призводить до набряків. Без нормалізації роботи нирок кардинальне поліпшення стану при таких проблемах неможливо.

Все перераховане вище - лише мала частина наслідків, причина яких - погана робота нирок.

У даній рубриці Вашій увазі пропонуються три фітопрепарату основного вибору для підтримки і відновлення функції нирок в організмі - Березовий лист, Брусниця і Солинорм - коректор сольового обміну.

Цінність препарату Березовий лист полягає в тому, що у нього дуже широкий лікувально-відновлювальний спектр дії - крім захворювань нирок це ще й проблеми ШКТ, глистяна інвазія, порушення обміну речовин. Саме тому в рубриці Березовий лист йде під номером один.

        Брусниця - надійний уросептики, відомий "нирковий" фітопрепарат.

        Солинорм - коректор сольового обміну - допоможе при низці ниркових патологій і супутніх захворювань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner