Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Міцні нерви і спокійний сон

     

Фітопрепарати даної рубрики допоможуть Вам усунути порушення сну, позбутися нервового напруження і тривожності, підвищити опірність організму нервово-емоційним навантаженням (профілактика "синдрому "Вигорання").

Якщо Ваша робота пов'язана з постійними стресами і нервовими перевантаженнями, то ефективно протистояти цим факторам допоможе комплекс Валерин кардіо, в якому цілющий ефект традиційних седативних трав посилений магній і вітаміни групи B - "елементами спокою". Можна з упевненістю сказати, що цей препарат поверне Вам спокійний сон, позбавить від кардионеврозов та інших стрессозависимых станів.

     Пустирник седасон - це комплекс, у складі якого є унікальна трава седативної дії - грецька валеріана або синюха блакитна. Це ми повідомляємо для тих, хто цілеспрямовано шукає.

     Валеріана Хміль - збалансована і повністю натуральна формула сну.

     Седатон - містить у своєму складі траву Звіробій (це знову ж таки для тих, хто її шукає.) Ефективний і натуральний антидепресант.

     Іван-чай (Кипрей) - широко відома трава з вираженим лікувальним ефектом для нервової системи. Крім цього, має цілий ряд інших корисних властивостей.

Якщо ж у Вас є питання з приводу того, який комплекс потрібен особисто Вам, телефонуйте - відповімо на питання по схемі застосування і т. д. Це дійсно ефективні фітокомплекси, перевірені часом, які обов'язково Вам допоможуть.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner