Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Імунітет, захист від вірусів і запалень

Даний розділ представляє найбільш ефективні і повністю натуральні фітопрепарати для відновлення та зміцнення імунітету і надійного захисту організму від вірусів, запалень і різних патологічних станів.

Котячий кіготь - широко відомий і дуже ефективний натуральний препарат, який надає системну оздоровлюючу дію на організм людини, зміцнює імунітет і не викликає звикання.

Аурум - унікальний фітокомплекс, що володіє вираженою антиоксидантною активністю, ефективно протистоїть сезонних вірусних захворювань, сприяє детоксикації організму та покращує обмін речовин.

Синій йод - це "розумний йод", який заповнює дефіцит йоду і при цьому не накопичується в організмі. Унікальність препарату полягає в тому, що він ефективно працює проти всіх 650 відомих видів вірусів і бактерій і одночасно нормалізує всі види обміну речовин. Це надійна "швидка допомога" організму при такій кількості патологічних станів, що ми може порадити лише головне: дуже уважно прочитайте про всі властивості синього йоду і візьміть його в свою домашню аптечку!

Антівір - відомий фітокомплекс, який давно користується заслуженою вдячністю споживачів. На ринку здоров'я - 12 років. Рослинний антибіотик. І "швидка допомога" і профілактика. Дуже широкий спектр дії при різних захворюваннях.

Пау д'арко - Також як і "Синій йод" ефективно працює проти всіх відомих 650 видів вірусів і бактерій. Є повністю натуральним рослинним антибіотиком. Сильний натуральний імуномодулятор і адаптоген.

Вищеописані натуральні фітопрепарати стануть надійним захистом Вашого організму від вірусів, бактерій, сезонних захворювань, імунодефіцитних станів і ослаблення організму.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner