Синій йод — високоефективний препарат широкого спектра дії.
Це дієтична добавка, отримана способом ввімкнення йоду в молекули високополімерів.
Водночас йод втрачає токсичні властивості, але повністю зберігає свою активність як мікроелемент і антисептик.
«Синій йод» ефективний у разі йододефіциту, а також захворювань, спричинених різними класами мікроорганізмів.
Такий широкий спектр використання «синього йоду» зумовлений його дуже високою активністю, набагато вищою, ніж у 5%-ній спиртній настійкій йоду.
У цей час створені десятки препаратів, що містять йод, виробляються йодовмісні продукти, а проблема дефіциту йоду не зрушилася з «мертвої» точки ні на крок.
У чому ж річ?..
Річ у тім, що йод має різні форми існування, — J-1, J0, J+1, J+3, J+5, J+7 і подати його в наш організм необхідно саме в стані окиснення +1.
У складі «Синій йод» йод вбудований у молекулу високополімеру (поскольку в людському організмі йод є у формі з'єднання з іншими речовинами) і є в стані окиснення +1, а отже, має максимальну активність як мікроелементи та антисептик.
Крім того, йод у стані окиснення +1 абсолютно втрачає токсичні та дратівливі властивості.
Застосування:
Використання синього йоду як засоби народної медицини почалося із середини 60-х років.
Його називали панацеєю від усіх хвороб.
Ним лікували практично все, починаючи від ангіни, респіраторних захворювань, бронхіту, запалення легенів, гаймориту, нежитю, туберкульозу, вугрової висипки, опіків, ран, виразок на шкірі, пародонтозу, виразок у порожнині рота, конюнктивіту, гепатиту, порушень функцій підшлункової залози, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, дизентерії, колітів, харчових отруєнь, поносів, метеоризму, геморою, сальмонелезу, дисбактеріозу, грибкових уражень статевих органів, запалень (зокрема і гнійних) нирок, сечового міхура, хламідіозу, трихомонізу (вагінального), простатитів тощо.
Сьогодні бурхливий колір антибіотиків знову повертає нас до натуральних засобів, одним із яких є СІНІЙ ЙОД.
Маючи противірусний, антимікробний і антигрибковий ефект, він допомагає перемагати найсерйозніші захворювання, проти яких навіть модні імпортні ліки часом безсилі.
«Синій йод» необхідний вагітним і годувальницям — це запорука народження й розвитку розумово повноцінних і фізично здорових людей.
Необхідний дітям різного віку, як-от фактор успішного розвитку організму та психіки.
Продезінфікувати рану абсолютно без болю й ефективніше, ніж «аптечним» йодом або «зеленкою» можна «Синім йодом».
Він швидко й без ускладнень відновить здоров'я у разі простудних вірусних захворювань прийманням всередину, полосканням горла та носа.
Зняти синдром похмілля упродовж декількох хвилин можна, випивши кілька чайних ложок «Синього йоду», розведених у газованій воді.
Миттєво зняти біль у разі опіку зі швидкою подальшою регенерацією шкіри можна, приклавши тампон або бинт, змочений «Синім йодом».
Коли застосовувати синій йод?
Він добрий у разі захворювань, спричинених різними видами мікроорганізмів (бактерії, віруси, прості, грибки тощо), один із препаратів, який, не порушуючи обміну речовин, знищує всі відомі віруси.
Застосовується як для зовнішнього, так і для внутрішньої, дії.
Застосовувати у разі:
- дизентерії, колітах, поносах, метеоризму, алкогольної інтоксикації (швидко й ефективно усуває похмільний синдром), харчових отруєнь (3-5 чайних ложок на склянку прохолодної води 2-4 рази з періодичністю 1 годину, між останнім прийманням розчину та прийманням їжі перерва 30 хвилин).
- ангіне, риніте, гайморит, респіраторних захворювань тощо;
- бронхіт, пневмонії, туберкульозу;
- порушення шкірних покривів, вугрової висипки;
- опіків, ран, виразок на шкірі;
- пародонтозу, виразок у порожнині рота;
- конюнктивітах;
- гепатитах (регенерує клітини печінки, відновлює працездатність);
- хламідіозе, трихомонози;
- Простатитів, геморою;
- гінекологічних захворювань;
- порушень функцій підшлункової залози;
- виразки шлунка та дванадцятипалої кишки;
- сальмонелезо, дисбактеріозі;
- грибкових уражень;
- для зниження збудливості нервової системи;
- для поліпшення розумової діяльності.
Синій йод ТМ "Аптека природи" рекомендується: до раціону для профілактики дефіциту йоду та збагачення раціону населення, яке проживає в регіонах із недостатньою кількістю йоду в довкілля.
Склад:
основні речовини: йод, калію йодид; допоміжні речовини: вода підготовлена, крохмаль кукурудзяний.
Вживаючи «Синій йод» по 1-4 чайні ложки на 0,5-1 склянка води, 1-2 рази на день, ви гарантовано розв'яжете проблему дефіциту йоду, а також матимете гарне самопочуття, сон, ясну голову, будете енергійні.
Як визначити брак йоду в організмі?
Хронічна втома, відчуття постійного нездужання й «розбитості», недосипання — вранці, вдень і ввечері. Ще — втома від всього — від шуму, від спілкування (емоційна втома), від руху, роботи тощо.
Є прості способи, щоб самим переконатися, на скільки організм прагне поповнити свої запаси йоду.
Можна виконати простий досвід — намалювати на спині звичайну йодну сітку: три вертикальні та три горизонтальні смужки.
Жирні темно-коричневі смужки йоду стануть прояснюватися на очах і буквально за кілька хвилин будуть ледь помітні на тілі, а наступного ранку їх просто не побачите. Летність йоду тут не причому.
Це організм через шкіру, як насос, всмоктує молекули йоду. Здавалося б, все дуже просто.
Але це не так — спиртна настоянка йоду — це сильний бактерицидний засіб, який у разі потрапляння на шкіру вбиває не тільки мікробів, а й здорові клітини.
Які ж ще прояви дефіциту йоду?
- емоційні: дратівливість, притисле розташування духу, сонливість, млявість, забудькуватість, напади незрозумілого носіння, погіршення пам'яті та уваги, зниження інтелекту; поява частих головних болів через підвищення внутрішньочерепного тиску.
- кардіологічні: атеросклероз; аритмія, за якої вживання спеціальних препаратів не дає відчутного та тривалого ефекту; підвищення тиску діастоли (нижного) через набряклість судинних стінок.
- анемічні: зниження рівня гемоглобіну в крові, за якого лікування препаратами заліза дає лише скромний результат.
- імунодефіцитні: часті інфекційні та застудні захворювання; ослаблення імунітету виникає навіть у разі незначного зниження функції щитоподібної залози.
- остеохондрозні: слабкість і м'язові болі в руках; грудний або поперечний радикуліт, за яких традиційне лікування не ефективне.
- набряклі: набряки навколо очей або загальні, за яких систематичне приймання сечогінних препаратів підсилює стан.
- бронхолегкові: набряклість дихальних доріг, які призводять до хронічного бронхіту та ГРЗ.
- гінекологічні: порушення менструальної функції; нерегулярність місячних, іноді їх немає; безпліддя; мастопатія; подразнення й тріщини сосків.
- дерматологічні: випадання волосся, зміна зовнішнього вигляду та властивостей волосся і шкіри, тривале загоєння ушкодженого шкірного покриву.
Основні | |
---|---|
Вага | 260 г |
Країна виробник | Україна |
Користувацькі характеристики | |
1 пляшка | 260 л |
- Ціна: 180 ₴