Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Очищення крові і лімфи

Будь-яке лікування, навіть масаж і акупунктура, треба починати з очищення організму. В іншому разі ми заганяємо токсини всередину клітини. Тимчасовий ефект буде, але рано чи пізно хвороба повернеться знову.

Аюрведа

Наш організм постійно піддається інтоксикації з навколишнього середовища, від вживаних в їжу продуктів, що містять шкідливі речовини.

У разі відсутності очищення, токсини з кожним днем накопичуються в нашому організмі, утворюючи отруйні відкладення (до 8-ми кг), викликаючи різні захворювання і хронічна перевтома.
Накопичені отруйні відкладення отруюють організм, сприяють розвитку запальних процесів в органах, суглобах, тканинах. Як результат - розмноження шкідливих бактерій, ослаблення імунітету і поява хронічних захворювань.
Тому, для підтримки гарного здоров'я, підвищення життєвої енергії та захисту організму від шкідливих впливів, попередження загострення хронічних захворювань, нам необхідна постійна очищення від накопичених в організмі токсинів.
Поряд з наявною продукцією корпорації «Доюань», що використовується для детоксикації, пропонуються стопного пластирі, що володіють вираженим очищує і оздоровлюючим ефектом.

При вивченні цілющих властивостей деревного оцту і розробки методики його застосування, вчені керувалися теоретичними основами стародавньої китайської медицини - рефлексології і акупунктури.
У відповідності з цими знаннями на людському тілі перебувають понад 360 точок акупунктури, більше 60 з яких знаходяться на стопах.
Відомі як «друге серце», вони є проекційними зонами наших головних внутрішніх органів, також вони є потенційними сховищами токсинів.
Коли кров циркулює через стопи, стопного пластирі абсорбує токсини, вивільнені з цих точок.

Будь-яка базова очищення організму від ендо-екзо-токсинів повинна починатися з застосування препарату Мікотон, який є унікальним біосорбентом, імуномодулятором і антиоксидантом одночасно і надає комплексний оздоровчий вплив на організм людини.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner