Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Захист організму від паразитів

       

Дана рубрика має чисто практичне значення для всіх людей, оскільки здорова мікрофлора шлунково-кишкового тракту означає правильне травлення, повне засвоєння поживних речовин організмом, високий рівень імунітету і здатність протистояти хворобам.

На жаль, неправильне і нерегулярне харчування, надмірне вживання кислих напоїв, стреси, їжа "на ходу" брудні руки, немиті овочі та фрукти та інші шкідливі звички призводять до активізації в організмі патогенної мікрофлори. При цьому порушення травлення є ще не найнебезпечнішим чинником. Набагато гірше те, що патогенна мікрофлора призводить до великого забруднення організму внутрішніми токсинами, роботи видільної системи у режимі перевантаження, закислення організму і активізації самих різних патогенних процесів.

       Ознаки паразита в людині: порушення травлення, постійна діарея або запор, метеоризм, болі в області правого підребер'я, нудота, постійні головні болі, відсутність апетиту, патологічна тяга до солодкого, нездужання, блювота.

       Профілактика паразитів в організмі людини дозволяє підтримувати мікрофлору в здоровому стані, їсти з хорошим апетитом і, завдяки нормальній роботі шлунково-кишкового тракту, підтримувати високий рівень імунітету.

      Захист від паразитів - це, насамперед, фітотерапія, оскільки лікарські трави створюють в кишечнику неприйнятні умови для самих паразитів, не зачіпаючи при цьому дружню мікрофлору.

Окремо слід сказати про те, що паразити в крові людини є особливо небезпечним чинником для здоров'я, так як отруюють всю серцево-судинну систему. В такому випадку, фитотерапевтическая підтримка організму, у вигляді протипаразитарної програми, необхідна негайно.

Препарати, зібрані в рубриці, є найбільш ефективними і збалансованими комплексами для виведення паразитів з організму. Їх особлива цінність полягає в тому, що Вам не потрібно приймати пижмо, череду, оман, деревій, кропиву по одній-дві таблетки. Всі ці солставляющие, а також папороть, насіння гарбуза, льону, екстракт гвоздики вже зібрані разом в унікальному фитопрепарате Дегильмин, який перевірений часом і користується заслуженою вдячністю споживачів.

        То же самое можно сказать о фитокомплексах Гельмивир и Лямбицид, которые также представлены на рынке здоровья более десяти лет и всё это время эффективно помогают людям.

         Вы всегда можете задать нам вопрос по применению того или иного препарата. Мы знаем предмет, поэтому ответим Вам исходя из опыта и практики применения, а также - индивидуальных особенностей Вашего организма.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner