Склад продукту:
- екстракт папороті чоловічого;
- екстракт гвоздики;
- екстракт череди;
- піжма;
- деревію;
- листя волоського горіха;
- насіння гарбуза;
- насіння льону;
- трава девясила;
- кропива дводенна;
- куркумін;
- плоди моркви посівної;
- витамин С,
- допоміжні речовини.
Властивості продукту:
- є джерелом гіркоти, біофлавоноїдів, органічних кислот, нафтахінонів та інших фенольних сполук, ферментів;
- сприяють профілактиці гельмінтозних інвазій та реінфазій;
- створюють несприятливі умови для життя кишкових черв'яків (гельмінтів), сприяє виведенню їх із кишківника;
- сприятливо впливають у разі захворювань печінки (гепатитів) і шлунково-кишкового тракту (коліт, гастритів, комплексного лікування виразкової хвороби);
- покращують роботу шлунково-кишкового тракту;
- надають спазмолітичну дію у разі спазмів у кишківнику;
- сприятливо впливають на травлення, покращують апетит;
- знижують рівень «шкідливого» холестерину в крові, покращують функції серцево-судинної системи, сприяють профілактиці серцево-судинних захворювань;
- мають загальнозміцнювальні й антиоксидантні властивості;
- сприяють очищенню організму.
Опис активних речовин
Дія продукту на організм людини ґрунтується на ефективній дії рослинних компонентів і взаємодії інгредієнтів продукту.
Гвоздика впливає на личинок і яйця глистів, руйнуючи їхні захисні оболонки, ефективно виганяє глистів із кишківника. Також гвоздика сприяє знищенню хвороботворних мікроорганізмів і грибків, сприяє виведенню з організму фекалій, посилюючи ефект.
Папоротій чоловічий у невеликих дозах чинити згубну дію на стрічкових паразитів. Наукові дослідження показують, що похідні флорогацину, що міститься в папороті, надзвичайно токсичні для глістів, що паразитують у кишківнику, оскільки викликають параліч. Клінічні дослідження доводять, що екстракт папороті надає ефект у разі інвазій побутовим і свинячим ланцюжками, інвазії стрічковими глистами, менш ефективний у разі інвазію карликовим ланцюгом і ентеросою. У великих дозах (понад 8 г розово) екстракт папороті чоловічого може бути токсичний.
Трава піжми звичайної чинить глистогону дію щодо остриць, аскарид та низки інших глистових інвазій, тонізує мускулатуру шлунково-кишкового тракту, має антимікробну, антисептичну, спазмолітичну та загальнотонізувальну дію. У народній медицині трава піжми широко застосовується як глистогоний засіб, використовується як жовчогінний засіб і для лікування жовчовивідних шляхів, у разі гастритів зі зниженою кислотністю, у разі деяких захворювань печінки.
Трава череди трироздільної здавна та широко застосовується в народній медицині як гіркота в протиглисткових засобах. Трава череди покращує травлення, нормалізує обмін речовин, має протизапальну, бактерицидну, протиалергічну, сечогінною та потогінною дією.
Куркумін (екстракт куркуми) — природний антибіотик, який, на відміну від синтетичних антибіотиків, не чинить несприятливого впливу на шлунково-кишковий тракт і печінку, а навпаки, сприяє поліпшенню їхніх функцій. Він чинить виражену протипаразитарну, протибактеріальну, протимікродну, антисептичну, протизапальну, жовчогінну та імуномодулювальну дію, має гепатопротекторні й антиоксидантні властивості, сприяє поліпшенню травлення, ефективно виводить з організму токсини. Ряд наукових досліджень показує, що куркумін має протиракову дію (Дослідникський онкологічний центр Корк (Ірландія)) і сприяє поліпшенню стану та хворих на ВІЛ.
Листя волоського горіха містить низку речовин нафтахінонової групи, основне з яких — Юрон. Ці речовини спільно з дубильними речовинами мають виражену протигрибкову та протигрибкову активність, антиоксидантні властивості. Юґлон блокує ферменти, які є життєво важливими у виробництві енергії в глистових та інших паразитарних інвзій, унаслідок чого відбувається порушення енергетичного обміну і в кінцевому підсумку загибель паразитів. Листя волоського горіха ефективне щодо проміжних стадій і статевозрілих особин глистів, має антимікотичний ефект, має зв'язувальна, протизапальна, імуномодулювальна, загальнотонізувальна та зміцнювальна дія.
Корінь дев'ясила містить низку біологічно активних речовин, які зменшуються перистальтика та секреторна активність кишківника, проте підвищується жовчоутворення й помітно посилюється жовчовідділення дванадцятипалої кишки. Біологічно активні речовини дев'ясила сприяють знищенню і виведенню з організму глистових інвазій, особливо аскарид. Ефект проявляється передусім в ослабленні хворобливих симптомів із боку кишківника та відновленні нормальних процесів травлення. Корінь має здатність суттєво знижувати запальні процеси в шлунково-кишковому тракті, має антимікробну та кровоспинну дію, сприяє лікуванню деяких форм цукрового діабету, ревматизму та радикуліту, підсилює імунітет.
Дерев'яльник має велику популярність у народній медицині. Трава ефективна під час комплексної терапії глистових інвазій, має бактерицидну, спазмолітичну та кровоспинну дію, покращує травлення, має виражені протиалергічні властивості.
Кропива дводомна (трава та корінь) застосовується в народній медицині під час комплексного лікування глистових інвазій як засіб, що сприяє лікуванню виразок від глистів на слизовій оболонці кишок. Кропива має кровоспинні властивості, особливо у разі кровотечі у внутрішніх органах (ЖКТ, нирки, легені та ін.) має кровоочисну та кровочисну, бактерицидну, протизапальну, сечогінну, загальнозміцнювальну дію, є джерелом більшості вітамінів, сприяє поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту.
Порошок насіння гарбуза, особливо плівка, що міститься на насінні, має протиглісте, навіть проти солітера, протимікробну, противірусну, протипаразитарну, гепатопротекторну, протизапальну й антисептичну дію, сприяє нормалізації обміну речовин активізує імунітет. За силою впливу на глистів насіння гарбуза поступаються тільки препаратам чоловічого папороті, але водночас нетоксичні та можуть застосовуватися під час глистових інвазій навіть у дітей і вагітних.
Порошок насіння льону широко використовуються в народній медицині як для боротьби з паразитами, як-от гельмінти, грибки, деякі віруси. Біологічно активні речовини (жирна олія (з високим вмістом Омега-3 жирних кислот), вітаміни, органічні кислоти, слиз, ферменти, глікозиди, лігани), які містяться в насінні льону, сприяють механічній очищення кишківника та виведення з нього продуктів, що негативно впливають на організм, сприяють нормалізації мікрофлори та покращують функціонування кишківника, особливо у разі закрепів і запальних захворювань, сприятливо впливають на сечовивідну систему, сприяють чималому зниженню рівня «шкідного» холестерину, мають виражені антиоксидантні та загальнозміцнювальні властивості.
Біологічно активні речовини, що містяться в моркві посівній, стимулюють роботу імунної системи, мають бактерицидні властивості, підвищують захисні сили організму, знижують рівень холестерину, чинять сприятливий вплив на серцево-судинну систему та зір.
Продукт рекомендується вживати дорослим: по 1 капсулі тричі на день упродовж місяця.
Курс приймання: рекомендується повторювати двічі-тричі на рік.
Протипоказання до вживання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту.
Основні | |
---|---|
Форма випуску | Капсули |
Виробник | Витерра |
Кількість в упаковці | 60 шт. |
Вага | 30 г |
Країна виробник | Україна |
Користувацькі характеристики | |
1 капсула | 0.5 г |
1 упаковка | 60 пакетів |
- Ціна: 170 ₴