100% Олія розторопші холодного пресування
Олія розторопші є найбагатшим джерелом найкорисніших для організму людини каротиноїдів, вітамінів Е, D, K тощо.
Склад олії розторопші:
Олія розторопші являє собою багате джерело найкорисніших для організму людини каротиноїдів (попередників вітаміну А), вітамінів Е, D, K і групи B, макро- та мікроелементів (калій, магній, кальцій, марганець, залізо, цинк, селен, мідь, хром, алюміній, ванадій, бор і ін.) і біологічно активних речовин (флаволігнани (силібін, силідіанін, силікристин, неогідрокарпин), флавоноїди (кварцетин та ін.), хлорофіл, біогенні аміни та ін.)
Характерною особливістю й головною перевагою олії розторопші є наявність у його складі потужного гепатопротектора силімарину — унікального комплексу найсильніших природних антиоксидантів-флаволіганів (силибіна, силідіаніну, силікристину, неогідрокарпину та ін.). Розторопші, що міститься в олії, силімарин, перевершує за своєю антиоксидантною активністю вітаміни Е і С і надає різнобічну сприятливу дію на функціональний стан печінки: зміцнює й захищає клітинні мембрани клітин печінки-гепатоцитів, сприяє регенерації гепатоцитів, що зазнали руйнівної дії алкоголю та токсичних речовин, усуває запальні процеси в печінці, посилює вироблення жовчі, а також покращує детоксикаційну функцію печінки. Варто зазначити, що саме олія розторопші, що входить до складу, силімарин є найефективнішою й найвідомішою в усьому світі протиотрутою у разі отруєння одним із найбільш небезпечних отруйних грибів — блідою поганкою.
У жирнокислотному складі олії розторопші провідну позицію займає лінолева (Омега-6) поліненасичена кислота (63-64%). Вміст не менш корисний для організму людини олеїнової кислоти (Омега-9) в олії розторопші становить від 20 до 22%. Є також у цьому цінному рослинному продукті та інші ліпіди — пальмітинова (7-8%), стеаринова (3-5%), арахінова (1-2%) та бігенова (1-1,7%) жирні кислоти. Омега-9 кислоти, що містяться в олії з насіння розторопші Омега-6 та Омега-9 кислоти коригують порушення ліпідного обміну та гормонального балансу, відіграють важливу роль у роботі серцево-судинної, ендокринної, травної та статевої систем, сприяють зміцненню імунітету та очищенню організму людини від всіляких шкідливих речовин, а також неабияк покращують стан шкіри.
Зелений відтінок олії розторопші зумовлений вмістом у цьому рослинному продукті особливої антибактеріальної речовини — хлорофілу. Посилювальний протизапальні та імуномодулювальні властивості інших біохімічних компонентів олії розторопші (флавоновідів, флавоноганинів, вітамінів Е й А, цинку, магнію й марганцю), хлорофіл неабияк пришвидшує процес ранозагоєння і епітелізації, сприятливо впливає на роботу серцево-судинної, травної, ендокринної та респіраторної систем, а також перешкоджає утворенню каменів в органах сечовивідної системи.
Олія розторопші містить також велику кількість найсильніших природних антиоксидантів — вітамінів Е й А. Відіграє ключову роль у роботі серцево-судинної та репродуктивної систем, вітамін Е в комплексі з вітаміном А активно перешкоджають розвитку запальних процесів, вельми сприятливо впливають на стан шкіри та органів зору, запобігають передчасному старінню й забезпечують надійний захист організму людини від інфекційних і онкологічних захворювань.
Входить до складу олії розторопші та вітамін D, необхідний для повноцінного засвоєння організмом людини фосфору та кальцію, зміцнення імунітету та правильного функціонування серця, судин і щитоподібної залози.
Ефективна взаємодія вітаміну D і кальцію в організмі людини забезпечує іншу жиророзчинну речовину, що міститься в олії розторопші — вітамін К. Цей «антигеморрагічний вітамін» запобігає крововиливу, пов'язаній зі зниженою згортанням крові та необхідний для правильного функціонування нирок.
Наявні в складі олії розторопші вітаміни групи B відіграють важливу роль у регуляції роботи мозку, нервової, серцево-судинної, ендокринної, м'язової та травної систем організму людини, беруть участь у синтезі білка крові гемоглобіну та вироблення стероїдних гормонів, а також вельми корисно впливають на стан волосся, шкіри та нігтів.
Олія розторопші дуже багата на цинк, магній, марганець і селен. Усі ці чотири мінеральні речовини необхідні для повноцінного синтезу підшлункової заліза гормону інсуліну, що регулює рівень глюкози в крові. Крім того, цинк, марганець, магній і селен у поєднанні з оліями розторопші поліненасиченими кислотами Омега-6 і Омега-9 і вітаміном Е відіграють найважливішу роль у функціонуванні органів статевої сфери, сприяють нормалізації репродуктивної жіночої та чоловічої функцій, покращують процес штучного розвитку (Про вплив цих речовин на функціонування статевої системи ви можете докладніше дізнатися в розділі «Мало зародків пшениці» (розділ «Лечко-профілактичні властивості олії зародків» пшениці»).
Лікувально-профілактичні властивості:
Знамените в народній медицині як потужний гепатопротекторний засіб, олія розторопші має досить широкий набір та інших корисних для організму людини властивостей (імуномодулювальний, ранозагоювальний, бактерицидний, протизапальний, знеболювальне, жовчогінне, протиалергічне), завдяки чому впродовж багатьох століть знаходить успішне застосування в складі профілактики та комплексного лікування різних захворювань.
Користь олії розторопші для печінки та інших органів травної системи. Розторопша, насіння якої є сировиною для виробництва цінної дієтичної олії, упродовж понад 2000 років традиційно використовується в народній медицині різних країн світу для лікування різноманітних захворювань печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів. Розторопші, що міститься в олії, силімарин (унікальний за своєю гепатропротекторною дією антиоксидантний комплекс флаволігнанів), надійно захищає гепатоцити (картки печінки) від руйнівної дії вільних радикалів, сприяє регенерації печінкових клітин, пошкоджених впливом токсинів і алкоголю, покращує детоксикаційну функцію печінки, спрямовану на знешкодження та видалення з організму шкідливих речовин, усуває розвиток запальних процесів у печінці, жовчному міхурі та жовчовивідних шляхів, сприяє посиленню жовчеутворення й жовчовідділення, покращує метаболічні процеси в печінці. Саме у зв'язку з цим олія розторопші знаходить широке застосування в складі профілактики та комплексного лікування цирозу, гепатиту, холангіту, холецистохлангіту, дискинезії жовчовивідних шляхів, жовчокам'яної хвороби, жирової дистрофії печінки (зокрема пов'язаної з цукровим діабетом або з надмірним вживанням алкоголю), токсичних ушкоджень печінки (зв'язаних із впливом алкоголю, різних природних і синтетичних отрут, сполук важких металів, тривалим вживанням лікарських препаратов). Крім того, олія розторопші у разі регулярного вживання в їжу завдяки жовчогінній властивості неабияк покращує травлення, а також дуже сприятливо впливає на слизові оболонки шлунково-кишкового тракту (що входять до складу олії розторопші вітаміни Е й А, лінолева й олеїнова кислоти, флавоноїди, флавонолігнани, хлорофіл, цинк, магній і марганець у комплексному поєднанні надають ефективну ранозагоювальну та протизапальну дію у разі ерозивно-якісних уражень шлунка та дванадцятипалої кишки, захворювань кишківника). Ось чому олія розторопші також досить часто застосовують для профілактики та в складі комплексного лікування гастриту, гастродуоденіту, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, колітів, ентероколітів. Варто зазначити, що олія з насіння розторопші також досить ефективна в комплексному лікуванні запорів (під час лікування запорів має проносну властивість мастила розторопші особливо корисно використовувати в поєднанні з багатим клітковиною шротом розторопші).
Олія розторопші покращує роботу серцево-судинної системи. Олія розторопші багата на речовини, що сприятливо впливають на функціональний стан серця й судин. До складу олії розторопші вітамін Е, лінолева й олеїнова жирні кислоти, магній, флавоноїди та флавонолигна в комплексному поєднанні сприяють зниженню артеріального тиску та рівня холестерину в крові, зміцненню та підвищенню еластичності стінок кровоносних судин, підтримують у нормі згортання крові, знижують ризик тромбоутворення, усувають спазми кровоносних судин і запобігають утворенню на стінках судин небезпечних атеросклеротичних бляшок. Розторопші, що містяться в олії, вітаміни А й Е, флаволігнани, цинк, марганець, магній і селен забезпечують надійний захист серця й судин від запальних процесів і згубного впливу вільних радикалів. У олії розторопші також є необхідні для повноцінної роботи серцевого м'яза магній, калій, вітаміни групи B і кальцій. Чинить комплексну оздоровлювальну дію на серцево-судинну систему, олію розторопші корисно вводити в раціон харчування для профілактики та в складі комплексного лікування артеросклерозу, артеріальної гіпертонії, ішемічної хвороби серця, варикозного розширення вен, а також як ефективний натуральний засіб профілактики інфарктів і інсультів.
Зовнішнє застосування олії розторопші корисно у разі захворювань і травматичних пошкоджень шкіри. Протизапальна, протиалергічна та знеболювальна властивість олива розторопші істотно прискорює процес епітелізації шкіри під час її травмування або захворювання (причому ефективність ранозагоювальної дії олії розторопші набагато легше вище, ніж у обліпихової олії). У зв'язку з цим олія розторопші знаменита в народній медицині як ефективний засіб у комплексному лікуванні ран, хімічних і термічних опіків, тріщин і алергічних висипань на шкірі, пролежнів, трофічних виразок, екземи, гіперкератозу, псоріазу, нейродерміту, червоного плоского лишаю, вугрової висипки. Незаймані печіння, що не склеює тканину пов'язки з раною, що сприяє загоєнню шкіри без утворення грубого рубця олія розторопші може успішно використовуватися навіть для лікування великих опікових і ранових поверхонь. Про різні способи зовнішнього застосування цього корисного рослинного продукту в лікуванні захворювань і травм шкіри ви дізнаєтеся в розділі «Лечебні рецепти на основі олії розторопші».
Олія розторопші — чудовий допоміжний засіб для лікування гінекологічних захворювань. Завдяки вираженій ранозагоювальній, протизапальній та антибактеріальній дії олія розторопші часто застосовують у формі інтервагінальних аплікацій у складі комплексного лікування ерозії шийки матки, кольпіту, ендоцервіциту, характерного для періоду менопаузи атрофічного вагініту та інших запальних захворювань жіночої статевої сфери. Унаслідок щоденних аплікацій із застосуванням олії розторопші вже на 10 день ділянка ерозивного ураження епітелію, що покриває піхву вологалю частину шийки матки, починає затягуватися новою епітеліальною тканиною, і незабаром ерозія шийки матки повністю «загоює». Про те, як правильно застосовувати зовнішню олію розторопші під час захворювань жіночих статевих органів, ви можете дізнатися в розділі «Лечебні рецепти на основі олії розторопші».
Основні | |
---|---|
Виробник | Справжні скарби |
Вага | 500 г |
Країна виробник | Україна |
Тип олії | Розторопші |
Форма випуску | Рідина |
Користувацькі характеристики | |
1 упаковка | 500 пакетів |
- Ціна: 180 ₴