Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Програма відновлення функцій опорно-рухового апарату при артритах і артрозах

Програма відновлення функцій опорно-рухового апарату при артритах і артрозах

Програма відновлення функцій опорно-рухового апарату при артритах і артрозах

1) Супермелкий біокальцій

2) Хондроітин екстра плюс

3) Артро Голд

1) Супермелкий біокальцій. 

При вживанні нанометричного кальцію, створеного з органічного джерела, відбувається розчинення і виведення неорганічних солей з хребта і суглобів та їх зміцнення за рахунок нормалізації вмісту кальцію в кістковій тканині. Продукт подрібнений до нанометра, тому всмоктується безпосередньо в ротовій порожнині зі слиною в кров, і, таким чином, прийом препарату не пов'язаний з прийомом їжі. Приймається по 1 мірній ложці 1 раз на добу.

2) Хондроітин екстра плюс.

Основною причиною руйнування суглобового хряща є зменшення вмісту в ньому глюкозаміну і хондроїтину - найважливіших складових речовин хрящової тканини. Продукт вигідно відрізняється від аналогів тим, що, крім глюкозаміну і хондроїтину в лікувальній дозі 350/250 мг до складу таблетки 1000 мг входить також фермент бромелайн, який однаково добре працює в кислому і лужному середовищі, тому дає повну засвоюваність продукту - незалежно від кислотності шлунка. Також до складу таблетки входить потужний протизапальний комплекс - екстракт босвелії, куркуми, кропиви дводомної, шабельника - рослин, взаємопідсилювати протизапальну дію один одного. Приймається по 1 таблетці 3 рази в день під час прийому їжі.

3) Артро Голд

Колаген є основою сполучної тканини і кістково-суглобової матрицею. Перевага продукту "Артро Голд" перед його аналогами полягає в тому, що, крім природного колагену, до складу таблетки 1000 мг входить екстракт хвоща польового - відомої "ниркової" трави, яка нормалізує водно-сольовий баланс організму і містить у своєму складі органічний кремній, що стимулює і прискорює регенерацію сполучної тканини. Хелат марганцю - різко підвищує засвоюваність організмом всіх елементів, що входять до складу програми. Крім того, калій, магній, цинк, селен, мідь і комплекс вітамінів групи В - нормалізують обмін речовин, заповнюють дефіцит мікроелементів і є клітинними енергетиками. Препарат "Артро Голд" приймається по 1 таблетці 3 рази в день під час прийому їжі.

Двомісячна програма відновлення функцій опорно-рухового апарату при артритах і артрозах включає в себе: 3 упаковки препарату "Супермелкий біокальцій", 6 упаковок препарату "Хондроїтин Екстра плюс" і 6 упаковок препарату "Артро Голд".

Всі 3 продукту, що входять до складу програми - більше 10 років представлені на ринку здоров'я і заслужили вдячність споживачів. Це - якість, перевірена часом.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner