Кошик
228 відгуків
+380 (93) 349-16-25
Бульвар Верховного Совета 21А, Київ, 02094, Україна
интернет-магазин "Витамин"

Хвороби зневоднення

Хвороби зневоднення

Намагатися відновити, поправити, або зберегти здоров'я без вживання води, що має природну структуру - те ж саме, що шукати вітру в полі. Історія життя людини - це історія висихання його організму, і на швидкість цього процесу можна впливати.

100-5000 років тому людство в своїй основній масі проживало в сільській місцевості і вживало воду з чистих колодязів та підземних джерел. Всі знають, що джерельна вода - найбільш корисна, так як побудова атомів води в низькомолекулярний порядок відбувається при підйомі води вгору і проходження її через природне магнітне поле Землі. Але - умови життя за останні 100 років кардинально змінилися, і зараз таку воду ніхто не п'є, хоча в будь-якому підручнику з фізіології чорним по білому написано, що для здоров'я необхідно щодня випивати на 1 кг ваги 30 мл чистої води, що має природну структуру.

Людині важливо розуміти, чому він хворіє? Тоді буде зрозуміло навіщо потрібно пити воду, що має природну низькомолекулярну структуру. З водою пов'язаний серйозний ризик, про який люди не замислюються. Недолік води (зневоднення) - припиняється виведення токсинів і шлаків, доставка поживних речовин, пропуск сигналів. Хвороби діляться на симптоми, синдроми (3-4 симптому), і хвороби (5-6 симптомів).

Симптоми: сухість у роті, підвищена кислотність шлункового соку, пісок в печінці, каміння, солі, пісок у нирках, суха шкіра, нееластичні нігті, хрускіт в суглобах, відкладення солей, пощелкивание в суглобах (нестача води і внутрішньоклітинного харчування в організмі).

Хвороби зневоднення: цукровий діабет, ІХС та ішемічний інсульт, атеросклероз (жирна, густа кров), катаракта, вікова далекозорість (зневоднення кришталика ока), сухий кашель, алергії (надлишок білка, недолік ферментів і води), порушення мікроциркуляції, бронхіальна астма (густа в'язка слиз забиває бронхи), депресія (закислення), всі види судинних захворювань, всі судинні захворювання, всі види інтоксикації організму.

Человеку природой дана главная составляющая здоровья, которую он потерял - 1,5 - 2 л чистой, мягкой, структурированной, вкусной воды надо выпивать ежедневно. Слабощелочной или нейтральной. Если это условие выдерживается, то организм будет жить долго.

Почитайте книги доктора Масару Эмото "Энергия воды", "Исчеляющая вода", подумайте о культуре употребления воды всеми долгоживущими нациями - Индия, Япония, Китай. За этим - 5000 лет знаний, жизненного опыта и мудрости.

Все болезни - от нехватки воды, внутриклеточного питания, и от закисления организма.

Любіть, шануйте і пийте чисту, м'яку, світлу, структуровану воду!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner